April 30, 2022, 7:22 pm
tom-és-jerry-willy-wonka-és-a-csokigyár
  1. Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Győri Audi ETO KC - Érd mérkőzés - m4 sport TV műsor 2020. szeptember 2. szerda 07:25 - awilime magazin
  2. ÉRD–Győri Audi ETO KC – élő közvetítés | Érd Most!
  3. Üdvözöljük! | ETO FC Győr
  4. Tv ben
  5. Közvetítés a Győri Audi ETO - Kisvárda mérkőzésről
  6. A Győri Audi ETO és a DIGI Sport is felkészült az újabb BL-címvédésre | digi.hu

21-12 32. perc: Fodor Csenge góljával, úgy fest, a Győr ott folytatja, ahol az elsőben abbahagyta. A túloldalon Walfisch is betalál. 20-11 31. perc: Nze-Minko megszerzi a mérkőzés első kétperces kiállítását is, amely után Király Réka lövi az ÉRD tizedik gólját. 19-10 31. perc: Estelle Nze-Minko szerzi a második félidő első gólját. 19-9 2012 - ez a hivatalos nézőszám az Audi Aréna Győrben. Véget ért az első félidő! Győri Audi ETO KC-ÉRD 18-9 30. perc: Kóka Mariann megszerzi első gólját a felnőtt NB I-ben egy remek betörés után. 18-9 28. perc: Kurtovic emelkedik magasra és lövi ki a hosszút, majd nem sokkal később Lukács már ötödik gólját jegyzi. Tíz közte. 18-8 27. perc: Walfisch második hétméteresét magabiztosan értékesíti a felugró Glauser lábai alatt. 16-8 26. perc: miközben kapust cserélt a Győr és Leynaud helyére Glauser érkezett, megint Lukács talál be. 16-7 25. perc: érezhetően más sebességi fokozaton játszik a házigazda, amely Lukács újabb lerohanásgóljával növeli előnyét. 15-7 23-24. perc: újabb Győrffy-védés Edwige lövésénél, de a következő győri támadásból Edwige hétméterest harcol ki.

A Győri Audi ETO KC valamint a DIGI és a DIGI Sport együttműködése hosszú évekre nyúlik vissza, a sportcsatorna immár a negyedik szezonban lesz kiemelt támogatói partnere a győri lányoknak. Az eddigi közös évek mérlege pedig magáért beszél: 2011/2012-es idényben BL-döntőt játszott az együttes, a 2012/2013-as szezonban már Bajnokok Ligája győztesként állhatott dobogóra, a tavalyi sorozatban pedig megvédte a címét. Ez, a 2013/2014-ben a DIGI Sport csatornáin 14 meccset, ebből 12 győzelmet és 2 döntetlent és összesen 408 dobott gólt jelentett. Abban mindkét fél egyetértett a közös sajtótájékoztatón, hogy a cél ismét a Final4 és a címvédés. A sajtótájékoztatón Kelecsényi Ernő, a Győri Audi ETO KC elnöke, Görbicz Anita, csapatkapitány és dr. Faragó András, a DIGI Sport főszerkesztője vettek részt. A sajtótájékoztatót a hétvégi BL szezonnyitó mérkőzés előtti utolsó nyilvános edzés előzte meg, ahol minden érdeklődő megtapasztalhatta azt az elszántságot és összetartást, ami az újrázáshoz szükséges.

ÉRD–Győri Audi ETO KC – élő közvetítés | Érd Most!

Kézilabda közvetítés: K&H női kézilabda liga: Győri Audi ETO KC - Érd mérkőzés - m4 sport TV műsor 2020. szeptember 1. kedd 18:00 - awilime magazin Bejelentkezés Várj... Adatok mentése... TV csatorna sorszáma Itt megadhatod, hogy ez a csatorna a TV-dben hányas sorszám alatt látható: 18:00 19:30-ig 1 óra 30 perc Linkek Mennyire tetszett ez a műsor? Szavazz! Műsorfigyelő Műsorfigyelés bekapcsolása Figyelt filmek listája Figyelt személyek listája Beállítások Hogyan használható a műsorfigyelő? Filmgyűjtemény Megnézendő Kedvenc Legjobb Filmgyűjtemények megtekintése

Üdvözöljük! | ETO FC Győr

A Győri Audi ETO KC-ÉRD mérkőzéssel rajtol el a női kézilabda NB I 2020/21-es idénye. Kövesse figyelemmel élő, szöveges közvetítésünket a mérkőzésről! CIKKÜNK FOLYAMATOSAN FRISSÜL! Véget ért a mérkőzés. Győri Audi ETO KC-ÉRD 35-17 Hamarosan érkezünk a mérkőzés összefoglalójával, értékelésekkel! 60. perc: Csáki Lilla lövésével, Solberg védésével zárul a mérkőzés. 59. perc: Kurtovic nem hezitál a hetesvonalon, egyből, ijesztés nélkül értékesíti a büntetőt. 35-17 58. perc: Anne Mette Hansen pókhálózza ki az érdi kapu jobb felső sarkát, megszerezve ezzel a hazaiak 34. gólját. Duplaannyi gólnál járnak a Rába-partiak, mint az ÉRD. 34-17 57. perc: Kurtovic halássza le Walfisch kínai-kísérletét, majd Walfisch még kétszer lő, előbb a blokkba, aztán Solbergbe. 55. perc: A Győr NB I-es csapatában debütáló Csekő Brigitta előtt volt nagy hely a balszélen, s élt is a lehetőséggel, megszerezte első gólját az élvonalban. 33-17 54. perc: Landi Gabriella is megszerzi első gólját a mérkőzésen, a túloldalon pedig Anne Mette Hansen is megteszi ugyanezt.

Tv ben

1. Beyond two souls magyar felirat ps4 cheat
  2. Győri Audi ETO KC-ÉRD - élő, szöveges közvetítés | Érd Most!
  3. Szociális gondozó állás Csongrád megye (10 db állásajánlat)
  4. Élő Közvetítés - Siófok KC
  5. A versailles-i kastély tervezője - Cultura.hu

Közvetítés a Győri Audi ETO - Kisvárda mérkőzésről

"Sikerklub, sikertörténet és egy sikeres márka. A szponzor könnyebb helyzetben van, amikor egy ilyen kaliberű, győztes csapat támogatásáráról van szó. Nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, hosszú egyeztetésekre nem volt szükség az együttműködés meghosszabbítása előtt, egyértelmű volt, hogy ezt a sikeres partnerséget folytatjuk" – árulta el dr. Faragó András, a DIGI Sport főszerkesztője. "A médiatámogatás mellett ez az jelenti, hogy a DIGI logója ismét feltűnik a győri csapatmezen, a lányok pedig minden BL-mérkőzésük alkalmával a DIGI Sport képernyőjén. Bízunk benne, hogy ez egészen a sorozat utolsó meccséig, a döntőig tart majd. És abban, hogy onnan ismét Győrbe kerül majd a trófea, amit a nézőink élőben és HD-minőségben követhetnek majd. Ehhez és az egész szezonhoz pedig sok sikert kívánok a DIGI Sport nevében" – tette hozzá dr. Faragó András. A sportcsatorna a közvetítések mellett az új Audi Aréna megnyitóját épp úgy várja, mint az együttes. Mint elhangzott, az új sportcsarnok építésekor a kivitelezők és a DIGI Sport szakemberei több ízben is egyeztettek, hogy az év végén egy, a legmagasabb igényeket is kielégítő televíziós közvetítésekre alkalmas helyszínre tegye át a Győri Audi ETO KC a székhelyét.

A Győri Audi ETO és a DIGI Sport is felkészült az újabb BL-címvédésre | digi.hu

11. perc: Estelle Nze-Minkonak köszönhetően ismét három közte. 6-3 10. perc: Hiába a szép összjáték Walfisch, Paróczy és Mód között, utóbbi betörése után Leynaud védett. A labda az ÉRD-nél maradt, amelytől Mézes Laura volt eredményes. 5-3 8. perc: Az ÉRD jobbszélsője, Király Réka szépen pattintott a kapu hosszú oldalába. 5-2 7. perc: Előbb Stine Oftedal, majd Kari Brattset lőtt Győrffy kapujába egy-egy lerohanás után. 5-1 6. perc: megvan az első érdi gól is, Walfisch passzából Paróczy talált be. 3-1 5. perc: Stine Oftedal egy betörés után növelte háromra a hazaiak előnyét, amely után Horváth Roland, az ÉRD vezetőedzője gyorsan időt is kért. 3-0 3. perc: Lukács Viktória fejezett be góllal egy lerohanást. 2-0 2. perc: a mérkőzés első gólját Veronica Kristiansen szerzi hétméteresből. 1-0 1. perc: A mérkőzést az ÉRD kezdte, melybe hiba csúszott, majd a túloldalon Nze-Minko lövését védte Győrffy. Az ÉRD a Győrffy - Király R., Mód, Szabó K., Paróczy, Walfisch, Mézes sorral, a Győr, a Leynaud - Lukács V., Amorim, Nze-Minko, Bratsett, S. Oftedal, Fodor sorral kezd.

FŐOLDAL BAJNOKOK LIGÁJA EURÓPA LIGA MAGYAR KUPA NB I NEMZETKÖZI MÉDIA TV KAPCSOLAT SÚGÓ KERESÉS ARCHÍV Kézilabda kupa 2021. július 9., péntek, 18:30 óra, Siófok Magyarország – Brazília Női válogatott felkészülési mérkőzés 2021. július 12., hétfő, 18:30 óra, Siófok Magyarország – Brazília Női válogatott felkészülési mérkőzés KOMMENTEK

Mielőtt csatlakozik a U-TV-höz és pénzt tölt fel, hogy nézhesse a Alba Fehérvár KC Győri Audi ETO KC, vagy bármely másik eseményt, ajánljuk, hogy ellenőrizze a U-TV oldalon, hogy, a tartózkodási helyétől függően, tudja -e nézni az élő streamet.

Kézilabda közvetítés, K&H női kézilabda liga: Győri Audi ETO KC - Dunaújvárosi Kohász KA | MédiaKlikk Tv M1 M2 M3 M4 Sport M4 Sport + M5 Duna Duna World Rádió Kossuth Petőfi Bartók Dankó Nemzetiségi Parlamenti Műsorok A-Z Médiatár Műsorújság Digitális oktatás Menü megnyitása Tv Rádió Műsorok A-Z Médiatár Műsorújság Digitális oktatás Adatmódosítás Az én tv-m Kijelentkezés Bejelentkezés × További videók

Értékelés: 15 szavazatból Egyéb epizódok: Szerkeszd te is a! Ha hiányosságot találsz, vagy valamihez van valamilyen érdekes hozzászólásod, írd meg nekünk! Küldés Figyelem: A beküldött észrevételeket a szerkesztőink értékelik, csak azok a javasolt változtatások valósulhatnak meg, amik jóváhagyást kapnak. Kérjük, forrásmegjelöléssel támaszd alá a leírtakat! Akira50 2020 okt. 17. - 13:17:19 Ezek a maraton futók, mindnyájan a kézilabda meccsre futnak? Miért nem lehet pontosan kiírni a műsort, ill. időben javítani a változást?!!! !